W nocy z piątku na sobotę miało miejsce zdarzenie drogowe w Biłgoraju, które zakończyło się poważnymi obrażeniami kierowcy. Policjanci, którzy jechali na inną interwencję, zauważyli leżący na dachu samochód, w którego wnętrzu znajdował się ranny mężczyzna. Po przybyciu na miejsce służb ratunkowych, okazało się, że 47-letni kierowca był nietrzeźwy i miał w organizmie znaczną ilość alkoholu. Obecnie prowadzone są badania mające na celu ustalenie okoliczności wypadku.
Około godziny 4:30, na skrzyżowaniu ulic Batorego i Granicznej w Biłgoraju, policjanci dostrzegli nietypowy widok – osobowy samochód leżący na dachu. Wewnątrz pojazdu znajdował się mężczyzna, który nie był w stanie samodzielnie opuścić pojazdu. Z uwagi na powagę sytuacji, mundurowi natychmiast wezwali niezbędne wsparcie w postaci karetki oraz straży pożarnej.
Po przybyciu na miejsce strażacy sprawnie uwolnili kierowcę za pomocą specjalistycznego sprzętu. Niestety, wyniki badań przeprowadzonych przez policję ujawniły, że 47-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu, co niewątpliwie wpłynęło na jego zdolność do prowadzenia pojazdu. Obecnie trwają czynności mające na celu dokładne ustalenie przyczyn tego incydentu. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i odpowiedzialność, podkreślając istotę unikania jazdy pod wpływem alkoholu.
Źródło: Policja Lublin
Oceń: Poważny wypadek samochodowy w Biłgoraju – nietrzeźwy kierowca dachował pojazd
Zobacz Także



