Uroczystość podziękowań dla laureatów turniejów bezpieczeństwa drogowego w Lublinie


W Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego odbyła się uroczystość, podczas której wyróżniono laureatów Ogólnopolskich Turniejów z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie oraz Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krasnymstawie, którzy uzyskali wysokie lokaty w zawodach. Wicemarszałek Województwa Lubelskiego oraz przedstawiciele Policji Lublin również wzięli udział w tym wydarzeniu, podkreślając wagę bezpieczeństwa na drogach.

Wczorajsze spotkanie miało na celu uhonorowanie młodzieży za ich osiągnięcia w charakterze uczestników Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego oraz Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Okszowie zajął I miejsce w momencie ogólnopolskich zawodów, które odbyły się na początku czerwca w Żarnowcu. Z kolei uczniowie z Krasnegostawu uzyskali IV i XII miejsce w finale ogólnopolskim, który odbył się w Jedliczu.

W ramach wydarzenia, Wicemarszałek Województwa Lubelskiego, Pan Piotr Breś oraz Radna Pani Renata Bielecka, złożyli gratulacje dla młodych zwycięzców. Policję Lubelską reprezentował I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego, insp. Andrzej Mioduna, który również podkreślał znaczenie edukacji w zakresie bezpieczeństwa na drogach. Wydarzenie to było nie tylko okazją do wyróżnienia laureatów, ale także do zwrócenia uwagi na istotę bezpieczeństwa w ruchu drogowym w regionie Lubelskim.

Źródło: Policja Lublin


Oceń: Uroczystość podziękowań dla laureatów turniejów bezpieczeństwa drogowego w Lublinie

Średnia ocena:4.71 Liczba ocen:12


Zobacz Także